O NAS

 

Firma FEMI działa na rynku od 1986 roku. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu ekspozycyjnego, a szeroki asortyment oferowanych produktów pozwala na kompleksowe wyposażenie sklepów, salonów sprzedaży, biur, stoisk promocyjnych oraz handlowych. Na początku istnienia, naszymi głównymi klientami były lokalne firmy związane z branżą odzieżową, dlatego też największą część naszego asortymentu stanowiły różnego typu wieszaki konfekcyjne, regały sklepowe, kosze sklepowe, manekiny. Aby sprostać indywidualnym wymaganiom klientów powiększyliśmy swój asortyment o nowe systemy sklepowe, meble sklepowe: lady sklepowe, biurka, krzesła, jak również różnego typu ekspozytory i stendery. Dziś nasi klienci mogą skorzystać z kompleksowej oferty wyposażenia sklepu.

 

Projekt, wizualizacja oraz realizacja mebli
Doradzimy Ci, jak wyeksponować produkty, by uzyskać optymalne efekty sprzedażowe

Wraz z rozwojem firmy i poszerzeniem asortymentu oprócz stałych klientów z branży odzieżowej, z naszych usług zaczęły korzystać firmy z branży spożywczej, elektronicznej, jak również instytucje publiczne oraz państwowe. Obecnie odbiorcami naszych produktów są firmy działające na terenie całej Polski jak również na rynkach europejskich. Dużo zadowolenia sprawia nam fakt, iż wielu klientów od lat korzysta z naszych usług oraz poleca nasze produkty innym firmom.

Mocną stroną Femi często podkreślaną przez naszych odbiorów jest indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość i solidność produktów. Podejmujemy liczne działania mające na celu utrzymanie wysokich standardów, między innymi w 2004 roku w przedsiębiorstwie został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Dzięki wieloletniej praktyce, wdrażanym nowym technologiom oraz współpracy z projektantami wnętrz realizujemy indywidualne projekty jak również wprowadzamy nowe wzory produktów. Biorąc pod uwagę obecne tendencje, proponujemy naszym klientom meble sklepowe wykonane z nowoczesnych materiałów wykończeniowych.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.