Aranżacja przestrzeni sklepowej

Odpowiednie wyposażenie każdego sklepu ma wielkie znaczenie dla jego właściwego funkcjonowania. Dlaczego? Otóż funkcjonalne meble czy też wolna przestrzeń mają duży wpływ na zadowolenie klientów. Jak wiadomo im bardziej spełniony jest klient tym częściej odwiedzać będzie on nasz sklep. Wniosek jest jeden- odpowiednia aranżacja i właściwe wyposażenie sklepów to podstawa.


 

Istnieje wiele zasad projektowania oraz aranżowania przestrzeni sklepowej. Zazwyczaj należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich ciągów komunikacyjnych pomiędzy regałami oraz wolnej przestrzeni. Istotne jest także zapewnienie komfortowych i sprawdzonych rozwiązań takich jak meble ekspozycyjne, które umożliwią nam zaprezentowanie towaru. Dzięki specjalnym regałom czy półkom, a także takim rozwiązaniom jak kosze sklepowe możemy zachęcić klientów do dokonywania zakupów właśnie w naszym sklepie.

Jak wiadomo sama atmosfera jaka panuje w danym miejscu jest także bardzo ważna, dlatego podczas wykańczania danego wnętrza warto stosować:


 

  • jasne kolory

  • ciekawe dodatki

  • odpowiednie oświetlenie


 

W branży odzieżowej wielkie znaczenie ma łatwy dostęp do produktów, dlatego też oprócz regałów warto stosować manekiny pcv. To właśnie za ich pomocą możliwe jest eksponowanie ciekawych strojów i części garderoby. Niezbędne są oczywiście także zapinarki, które pozwalają wygodnie i sprawnie montować kartoniki z cenami na ubraniach. Oczywiście takich akcesoriów i rozwiązań jest o wiele więcej dzięki czemu każdy znaleźć może coś odpowiedniego dla danego sklepu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.